Překlady a lokalizace


 Děkuji za vaši návštěvu.

 Nabízím zpracování překladů z angličtiny do češtiny. Zaměřuji se na technické překlady (návody a příručky), lokalizace softwaru a překlady odborných textů z různých oborů. Rád pro vás rovněž zpracuji i překlad webové stránky, smlouvy či jakéhokoli obecného textu. 

 V oboru překladatelství působím jako OSVČ již více než 10 let; pracuji jak pro agentury, tak přímo pro podniky a jednotlivce. Přehled některých zpracovaných projektů a oborů najdete pod odkazem Portfolio

 Ke zpracování mohu přijmout různé zdrojové formáty – od naformátovaných dokumentů DOC či ODT po zdrojové texty RTF, HTML či XML. Máte-li text překladu v tištěné podobě nebo potřebujete specifickou úpravu výsledného překladu, přejděte na informace o dalších službách, včetně skenování či tisku.

 K zajištění konzistence a kvality překladu používám různé překladatelské nástroje. Informace pod tímto odkazem jsou určeny zejména pro agentury či společnosti, které vyžadují zpracování pomocí konkrétní aplikace. Samozřejmostí před odesláním překladu je kontrola pravopisu a formátování.

 Podrobnosti k cenám překladů, způsobu dodání, fakturaci a platbám zobrazíte pomocí dalších příslušných odkazů vpravo, případně mě kontaktujte e-mailem či telefonicky.

 Přeji příjemný den.